Sosyal Medyada Biz}

Bayimiz olmak ister misiniz?
ASM - Alarm Sistemleri Merkezi bayi odaklı çalışmakta ve son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Bayimiz olmak için aşağıda yer alan butona tıklayıp, bayilik formunu doldurabilirsiniz.
BAYİLİK FORMU

Alarm İzleme

Alarm İzleme
ASM - Alarm Sistemleri Merkezi tarafından sunulan ALARM İZLEME hizmeti için bilgiler bulabilirsiniz

Algılama
Hırsız, yangın, sağlık, panik, sabotaj, su baskını, gaz kaçağı alarmları, açılış/kapanış takibi, akü arızası vb. gibi sinyaller, operatörlerimiz tarafından profesyonelce değerlendirilir. Bölgelerden gelen alarmlar bölge isimleriyle birlikte raporlandırılır (Giriş Manyetik Kontak, Hol Pır vb.).

Panik Butonu
Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

Kapalı Gün Hizmeti
İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

Limitli Süre Takibi
Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı takdirde ASM operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

Arıza Bildirimi
Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs.) anında ASM operatörü tarafından abonelere ve teknik servislerine iletilir.

Tehdit Şifresi
Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak) ASM operatörleri lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

Anında Müdahale
Alarm durumundan haberdar olan ASM Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

Ambulans Butonu
Acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

Geç Açılış Takibi
Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise ASM operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

Kurma Kapatma Kontrolü
Aboneler istedikleri saatte ASM operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

Test Kontrolü
ASM Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

SMS Hizmeti
ASM tarafından belirlenen hizmet paketlerindeki sinyal bilgisini otomatik olarak müşterinin cep telefonuna sms ile gönderir.
*Opsiyonel bir hizmettir. Hizmet paketleri aylık ücretlendirilir.

11 Şubat 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN