Sosyal Medyada Biz}

Bayimiz olmak ister misiniz?
ASM - Alarm Sistemleri Merkezi bayi odaklı çalışmakta ve son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Bayimiz olmak için aşağıda yer alan butona tıklayıp, bayilik formunu doldurabilirsiniz.
BAYİLİK FORMU

Hakkımızda

ASM A.Ş., alarm ve güvenlik sistemleri tesis eden firmalara hizmet vererek, sektöründe bu alanda “alarm izleme hizmeti” veren bağımsız bir firmadır. ASM A.Ş. alarm sistemleri merkezi T.C. Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından sürekli denetlenmektedir. Firmamızdaki personellerin emniyet soruşturması yapılmış ve iç işleri bakanlığının onayı ile görevlerine başlamışlardır. ASM alarm sistemleri merkezi, illerdeki emniyet haber alma merkezleri ile koordineli olarak çalışmaktadır. Güvenlik sistemi montajı yapan firmaların, her türlü ölçek ve kapasitede mekanlara kurduğu alarm sistemlerinde oluşan sinyaller (Hırsız, Yangın, Sağlık, Panik, Sabotaj, Su baskını, Gaz Kaçağı Alarmları, Açılış/Kapanış Takibi, Akü Arızası v.b.) telefon hattı (PSTN), GSM,GPRS,İnternet (Fiber) gibi iletişim araçları üzerinden ASM A.Ş. Alarm Sistemleri Merkezine ulaşır.


Vizyonumuz

ASM A.Ş. Alarm Sistemleri Merkezi, olarak, Teknoloji ile tecrübeyi bileştirip siz değerli çözüm ortaklarımızında katkılarıyla sektörde kalite standartlarının üstüne çıkarak müşteri memnuniyetini sağlamak esas önceliğimizdir. Uzman operatörler belirtilen prosedürler doğrultusunda ilgili yerleri (Polis,İtfaiye,Jandarma, Ambulans veya Aboneyi) en kısa sürede arayarak, abonenin güvende olmasını sağlar. Sektörde bulunmaya başladığı tarihten bu yana sürekli artan abonelerine, günümüz teknolojisindeki en son yenilikleri günü gününe izleyerek, bünyesindeki uzman operatörler 7/24 saat 365 gün alarm izleme hizmetine devam etmektedir.ASM A.Ş. Alarm Sistemleri Merkezinde oluşabilecek her türlü aksaklığa karşı yedekleme üniteleri, Dijital Ses Kayıt Cihazı, Kapalı Devre TV Kayıt Cihazı, Network alt yapısı ile donatılmış olup, enerji kesintilerine UPS ve Jeneratör ile tüm önlemlerin alınması sonucunda sistemin kesintisiz çalışması sağlanmıştır. ASM A.Ş., bağımsız bir alarm izleme merkezi olarak güvenlik sistemi montaj ve servisini sağlayan firmalar ile maksimum güvenliğe yönelik uygulamalarında birlikte çalışarak onlara en iyi hizmeti sunan çözüm ortağıdır.


Misyonumuz

ASM A.Ş. Alarm Sistemleri Merkezi, Sektöründe kendini ispatlamış eğitimli,donanımlı,acil çözüm sunabilen ve kabiliyetli personeli ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri ve Bayii memnuniyetini daima göz önünde tutarak sektörün gelecekteki ihtiyaçlarını önceden tespit edip sürekli en iyi kalitede alarm izleme hizmeti sunmaktadır.